Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Praca w TYM CZYMŚ to DNO. Potwierdzam !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepracuj miesiąc cwaniak tak jak i my i wtedy pogadamy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest we wszystkich marketach Auchan ,pracowalem w Bytomiu na ul.Strzelców bytomskich kiedyś real ,po zmianie na Auchan to tragedia zwolnilem sie po nie całym roku obowiązków co raz wiecej mobbingu a ,derektorka nie widzi nic złego ,pracowników traktuje się jak smieci wyzywa od debilów itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towary po terminie a daty sa zmywane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Potwierdzam że Firma Auchan wykorzystuje pracowników na nędzne wynagrodzenie , ale góra zarabia kolosalne pieniądze. Sam pracuję w Auchan Katowice , i tam jest TERROR i MOBBING , zwykli pracownicy są nękani za to że sklep jest ich zdaniem na minusie , i też nie ma się do kogo zwrócić o pomoc. Sama pani Dyrektor jest dyktatorem do pracowników , na jej widok gdy jest na sklepie każdy dostaje nerwobólów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....ale ***k.....koles ty nie wiesz co to ciezka praca....tobie jeszcze komuna w glowie....lezec i brac kase to ci pasuje.....jak sie nie podoba to sie zwolnij
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bricomarche jest identyczna sytuacja praca za marne grosze i najlepiej jeszcze aby znać się na wszystkim i umieć wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się zwolnij, jakby było malo chętnych to pracą to i szacunek dla pracownika by wzrósł i wypłata, a jak się pchacie jak muchy do g za 1000zł to nic dziwnego ze was tak traktują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak bylo, jest i bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak bylo, jest i bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie jest we Włocławku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Taka sytuacja występowała też w Szczecinie gdzie szef ochrony wewnętrznej niejaki robert też miał pracowników za nic Były szykany traktowanie ludzi jak śmieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sie zwolnic a szefostwu powiedziec ze niech sie w *** pocaluje za ta pensje. co wy wrzyscy tam geby nie macie ?? nawet ten kto wstawil ten post jest anonimowy bo trzesie dupa az milo :d :d wiec jak podejsc do sprawy powaznie ?? zamiast robic z siebie romonow juz dawno powinniscie sie wrzyscy zwolnic. co pracy malo ?? ok w polsce sytuacja nie byla nigdy ciekawa ale to nie znaczy ze pracy nie mozna znalesc. a jesli nawet to jechac za granice i nie mam na mysli tu jakis ogorkow i innych *** ale normalna prace nawet bez jezyka. autor tego postu juz dawno powinien szukac czegos w internecie a nie sie zalic jak go to zle traktuja w pracy i plakac jak mala dziewczynka ze musi pracowac po 12 godzin i jak go to plecki bola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE POCZYTAJCIE O SWOICH PRAWACH W KODEKSIE PRACY I COS Z TYM FAKTEM RÓBCIE A NIE ŻALICIE SIE W INTERNECIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowalem w takim miejscu jak real teraz auchan. Faktycznie zdarzało się ze szefowie ochrony to buraki itp ale proszę was na każdego twardziela jest rada... z chęcią bym wrócił do pracy w tym miejscu ale warunki finansowe mam zdecydowanie lepsze... prawda zawsze lezży po środku..mnie ..tez ochrona probowała mnie zdenerwowac chocby ciągłymi przeszukaniami itp problem się urwał jak poprosiłem osobe postronną do przeszukania i wezwanie policji... od tego mimentu problem z ochrona sie skonczyl... a jeśli chodzi o włocławek znam ten sklep i akurat pania dyrektor i po czesci kierownika ochrony proponuje najpierw postarac sie o nowa prace isc do niej a pozniej zatesknic za tym co bylo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre i madrze napisane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do TVN z tym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo zarząd sam będzie pracować :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykra sytuacja a co do nadgodzin to jest monitoring na którym kontrola może sprawdzić kto ile pracował. I inspekcje pracy to powiadomić trzeba ale nie lubelska bo jak widać duży może wiecej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się dzieje we wszystkich marketach,przepracowałam ponad 10 lat,straciłam zdrowie fizyczne i psychiczne,Praca w markecie to współczesne obozy pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...